Veľkoobchod & dropshipping

Miluješ módu a chceš s ní podnikat nebo s ní už podnikáš ?! Výběr dobrého a spolehlivého dodavatele a kvalitního zboží je velmi důležité, jako první krok k úspěšnému podnikání.

Naším partnerům nabízíme:

Velkoobchodní ceny a různé služby spojené s dodáváním zboží.

Kvalitní zboží který si vaši zákazníci zamilují.

Poradenství.

Záruku na zboží

..................................................................................................................................................................................

Pro naše partnery máme připraveno Velkoobchodní rozhraní, do kterého mají přístup pouze  smluvní partneři. Velkoobchodní ceny se zobrazí pouze po přihlášení.

XML Feed pro e-shopy je samozřejmost. Import a aktualizace skladu + poradenství od našich programátorů. Na tom, abyste rostli nám záleží, proto konzultace přímo s nimi bude bezplatná.

Dropshipping - zboží posíláme Vašim zákazníkům za Vás bez nutnosti naskladňovat zboží a utrácet tak velké množství peněz. Balík bude označen vašim štítkem.V případě Vrácení zboží od Vašich zákazníků Vám zboží víme zase vzít zpět a peníze za zboží vrátit na Váš účet. (Samozřejmě nepoškozený a v původním obalu)

Možnost odesílat i na SK

Pokud jste se rozhodli podnikat formou e-shopu. Máte ihned možnost začít i na slovenském trhu. Váš prodej ihned vzroste, protože víte místo 10 000 000 obyvatel oslovit rovnou 15 000 000 (Slovensko - Česko). I tato služba je pro naše partnery bezplatná.

Možnost využívání naší Slovenské adresy na vrácení zboží od Vašich zákazníků. Náš pracovník v SK také k dispozici pro informace k balíkum.

U nás se platí pouze za zboží. Žádné poplatky spojené ze službami naši partneři nemají.

Pokud Vás naše nabídka Velkoobchodní spolupráce oslovila, tak nás neváhejte kontaktovat.

EMAIL: info@kaufmann.sk     -  jako předmět zadejte VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE.

TEL:       723 257 817

Po-PI    od 8:00 do 16:00 

 

Údaje firmy

Další informace

Přílohy Výpis z obchodního rejstříku

Bundy

Halenky & Košile

Šaty

Sukně a overaly

Trička

Mikiny & Svetry

Saká & Vesty

Kalhoty

Soupravy

Doplňky

Noční prádlo

Plavky

Výpredaj