O nás

AMANDO.cz – to jsou stylové nákupy bez omezení. Nabízíme svým klientům víc než jen oblečení. Nabízíme atraktivní a originální kousky za skvělé a velmi přijatelné ceny z dílen evropských designérů. Naším cílem je potěšit naše zákazníky, uspokojit jejich potřeby prodejem kvalitních, jedinečných módních výrobků, které si chce obléct každý. Vystup z řady a přidej se k zástupu nadšených žen, které se rády vracejí na náš e-shop. Buď moderní, trendy a v neposlední řadě sexy a přitažlivá.

AMANDO.cz je obchod, který nabízí široký výběr zboží, rychle, bezpečně, a co je nejdůležitější – aniž byste vyšli z domu. Náš internetový obchod je navržen snadno, přehledně a organizovaně tak, abychom vyhověli i požadavkům nejnáročnějších zákazníků.

Své služby se snažíme neustále zlepšovat, proto rádi přivítáme všechny vaše podněty. Zasílejte je na: ahoj@amando.cz

V naší nabídce najdete vše po čem vaše srdce touží. Od elegantního oblečení na různé společenské příležitosti jako dámské šatydámské příležitostné šatyležérní dámské šaty a jiné dámské oblečení jako elegantní dámské halenkydámské košileale i dámské přechodné oblečení a oblečení na zimu jako dámské bundykoženkykabátysvetrymikinytunikykardigany.

Přidejte se i vy k tisícům spokojených zákazníků který se neustále vracejí na naši stránku www.amando.cz

FUNPAGE FACEBOOK - klikni ZDE

 

Bundy

Halenky & Košile

Šaty

Sukně a overaly

Trička

Mikiny & Svetry

Saká & Vesty

Kalhoty

Soupravy

Doplňky

Noční prádlo

Plavky

Výpredaj